Přihlášení

Školení Solaris, Magic G4 a Oscar-N pro mírně pokročilé 18.12.2013 - školení již proběhlo

18.12.2013 09:00

Poslední školení v roce 2013 !

 

Školení na systémy vstřikování Solaris, Magic G4 a Europegas pro mírně pokročilé
    Systém sekvenčního vstřikování LPG Solaris Dynamic OBD           Vstřikování plynu KME NEVO a Magic G4 od HL propan                   Sekvenční vstřikování Oscar-N OBD CAN firmy Europegas

Toto školení bylo sestaveno pro pracovníky montážních firem LPG kteří mají základní zkušenosti s přestavbami vozidel na LPG alespoň s jedním výše uvedeným systémem a mají zájem o bližší, detailnější seznámení se systémy Solaris Dynamic, Magic G4(KME NEVO) a Oscar SAS (NGCAR).

       Obsah školení:

  1. Seznámení s novým diagnostickým software Solaris Dynamic s podrobným výkladem všech obrazovek a záložek v programu s vysvětlením funkcí jednotlivých nastavení s praktickou ukázkou na běžícím motoru. Shrnutí zkušeností se systémem v praxi, zodpovězení dotazů.
  2. Seznámení s novou verzí diagnostického software pro systém Magic G4 a KME Nevo s podrobným výkladem a praktickými ukázkami možností nastavení na běžícím motoru. Shrnutí poznatků o tomto systému z praxe, zodpovězení dotazů.
  3. Seznámení s poslední verzí diagnostického software a také nového firmware systému Oscar-N SAS. Seznámení s řídící jednotkou Oscar-N MINI SAS a Oscar-N PLUS SAS. Shrnutí zkušeností se systémem v praxi. Seznámení s administrativním mechanismem registrace přestavby s tímto systémem. Zodpovězení dotazů.
  4. Závěrečná diskuse

Termín: 18.12.2013

Čas:  od 9.00 hod do 17.00 hod

Místo konání:  Provoz Gasinsight s.r.o.  Holohlavy 248, 503 03 Holohlavy   mapa

Školitel:   Petr Linhart, Jaroslav Jiránek DiS.

Přihlášení na školení 18.12.2013

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: