Přihlášení

Servis LPG

Provádíme servis a diagnostiku systémů  LPG i CNG.


Máte stále problémy s funkcí LPG/CNG systému, motor nemá adekvátní výkon na alternativní palivo, má nepravidelný chod, výpadky zapalování, nebo další problémy, které se projevují při pohonu na benzín částečně, nebo se neprojeví vůbec? Jezdíte s těmito problémy od jednoho servisu k druhému, kde Vám jen mění jeden díl za druhý, platíte nemalé částky mechanikovi, který si evidentně neví rady s Vaším problémem a dává Vám najevo, ať už ho raději příště neotravujete? Pak nás neváhejte kontaktovat a domluvte si termín návštěvy u nás. Nabízíme Vám profesionální osobní přístup, potřebné praktické i teoretické znalosti (praxe v oboru více jak 23 let). Kromě znalostí problematiky máme také špičkové diagnostické a servisní vybavení.

  • sériovou diagnostiku (multiznačkovou diagnostiku Delphi, originální diagnostiku pro VW koncern Vag-Com a samozřejmě interface a diagnostické software pro nepřeberné množství plynových systémů)
  • paralelní diagnostiku máme špičkový 8-kanálový osciloskop Texvik (signal recorder), testovací stolici (průtokoměr) na plynové vstřikovače - s možností porovnání průtoku jednotlivých vstřikovaců, jejich charakteristik  atd),
  • skladové zásoby náhradních a spotřebních dílů na většinu plynových systémů pro automobily, ale i pro málo známé plynové systémy LPG, CNG a Diesel Gas které nejsou v ČR oficiálně zastoupeny ale občas se vyskytují v individuálně dovezených vozidlech ze zahraničí, která byla na LPG či CNG přestavěna již v zemi původu.

Ne vždy je problém v systému jako takovém. Velmi často je problém v kvalitě a hlavně správnosti provedení montáže. Velmi často řešíme problém špatné funkce plynového systému automobilu, kde je na vině naprosto diletantsky namontovaný či spíše "nabastlený" systém LPG nebo CNG.

 

Servis a diagnostika systémů vozidel na LPG/CNG

 

 

Servisujeme následující systémy LPG/CNG:

BRC

Compact (Elpigas)

DT-GAS

Elpigas

ESGI

KME

Lovtec/Magic

Lovato

Öcotec

Agis

Oscar/NGCAR (Europegas)

Solaris

Stag

Stefanelli

Tartarini

AG Zenit

AG Compact

Elpigas

Zavoli
AEB a jeho odvozeniny

 

Pokud jste nenašli zrovna Váš systém, kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář, e-mailem nebo telefonicky, domluvíme se, jak Vám můžeme (seženeme příslušný program s interfacem) nebo nemůžeme pomoci.

 

Naše ceny služeb

Úkon Cena v Kč (s DPH)
Diagnostika řídící jednotky motoru s tiskem protokolu 200
Diagnostika řídící jednotky LPG/CNG 150
Nastavení systému LPG/CNG (kompletní kalibrace) 350
Hodinová sazba opravy vč. práce s osciloskopem 320
Revize LPG/CNG 150

 

Kontaktujte nás