Skip to main content

Měření emisí LPG systémů Solaris, LPGTECH, ALEX a Magic

Vážení zákazníci, provozovatelé vozidel s pohonem LPG nebo CNG se systémy Solaris Dynamic, Solaris Diesel, LPGTECH a Magic G4.Jako výrobce
Měření emisí LPG & CNG a akreditovaný zástupce výrobců systémů LPG v České Republice poskytujeme pověření, technické informace a podporu smluvním partner
ům, kteří pak mají oprávnění k měření emisí na vozidlech, která jsou přestavěna na pohon LPG se systémy Solaris, LPGTECH, nebo Magic G4. Mohou Vám tedy provést měření emisí na Vašem vozidle i v roce 2016, kdy začínají platit zpřísněné podmínky pro SME a STK.

Stanice měření emisí ve Vašem okolí neměří systémy Solaris, LPGTECH, ALEX, EUROPEGAS, nebo Magic G4 ?

Pokud Vám stanice měření emisí odmítla provést měření emisí na Vašem vozidle s alternativním pohonem LPG se systémem Solaris Dynamic, LPGTECH, nebo Magic G4, případně s duálním pohonem diesel Solaris Diesel LPG , nebo Solaris Diesel CNG s tím, že na tyto značky nemá oprávnění, předejte jí kontakt na naší firmu. V případě, že se nám taková SME ozve a projeví zájem o měření emisí na vozidlech s našimi systémy, poskytneme jí věškerou podporu potřebnou pro získání oprávnění tyto značky systémů měřit.
Měření emisí LPG & CNG
To znamená smlouvu a oprávnění k provádění oprav, seřizování a měření emisí na plynových zařízeních značek, které naše firma v ČR zastupuje či vyrábí a samozřejmě komplexní technickou podporu, která s touto problematikou souvisí.

Seznam smluvních stanic SME pro značky Solaris, LPGTECH, ALEX a Magic G4 neustále rozšiřujeme

Doporučujeme před tím, než na konkrétní stanici měření emisí vyrazíte, ověřit si, zda skutečně může Váši značku systému LPG měřit!
V mapě níže uvádíme firmy, které mají s námi uzavřenou smlouvu a jsou držiteli oprávnění k měření emisí námi zastupovaných  značek LPG systémů. Avšak zda má konkrétní SME aktuálně platné osvědčení od orgánů státní správy nevíme..

Přejít na seznam SME